DE BUR OPLEO PO BIVŠEM KLUBU: Haos i klanovi vladaju u Interu!
Bivši trener Intera Holanđanin Frank de Bur izjavio da klanovi vladaju u milanskom klubu.
Foto: Tanjug/APDe Bur je bio trener Intera samo 85 dana. Inter je trenutno četvrti na tabeli. Milanski klub je dobro ušao u sezonu, ali sada beleži loše rezultate.
- Imao sam velikih komplikacija u Italiji, ne samo zbog jezika, već i zbog nemogućnosti da prenesem svoje poruke i ideje igračima - rekao je De Bur i nastavio:
- Naš način razmišljanja je mnogo bliži engleskom, dok je i Interu sve zasnovano na sentimentalnim vrednostima. Igrači su napravili klan, njih sedam ili osam, dok su ostali pokušali da ih sruše.
Holanđanin je istakao da je tada vladao haos u Interu.
- Svako je radio šta je hteo. Kada sam pokušao da unesen stil igre baziran na pozicioniranju desilo se nešto nezamislivo. Lakše mi je bilo da to radim sa mladim igračima u Ajaksu - kazao je De Bur.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)