PARTIZANOVO DETE OPČINILO ITALIJANE! Vučelić ga pustio ZA SIĆU, u Seriji A trese MREŽE! (VIDEO)

02.04.2023

08:58

Mladi fudbaler Partizana Vanja Vlahović nedavno je pozajmljen italijanskoj Atalanti.

Prezimenjak mnogo slavnijeg Dušana, takođe izdanka Partizanove čuvene škole, zimus je prešao u Bergamo i igra za tim Atalante u Primaveri.

Vanja je u poslednjoj utakmici ovog kluba doneo važna tri boda za opstanak svojoj ekipi i to pobedom u Firenci protiv Fjorentine od 3:2.

Prvi pogodak na meču bio je delo talentovanog napadača iz Beograda u 44. minutu.

U finišu meča, tačnije u 85. minutu posle odbijene lopte golmana "ljubičastih" ponovo je bio precizan.

Vlahović ostaje do kraja prvenstva u Bergamu, nakon čega će Italijani saopštiti Partizanu odluku o tome da li ga otkupljuju za 500.000 evra ili ga vraćaju na SRC "Zemunelo".

Kako trenutno stoje stvari, "parni valjak" će izgubiti svog najtalentovanijeg napadača za "smešne pare".