(VIDEO) NEKA SE SPREMI VIKTORIJA: Partizan slavio u poslednjem pripremnom meču!

08.02.2018

13:58 >> 15:48

Fudbaleri Partizana savladali su belorusku ekipu Šahtjor Soligorska na pripremama na Kipru rezultatom 2:1.

RepublikaFoto: partizan.rs/Miroslav Todorović
Igrači Partizana privode kraju pripreme na Kipru

Partizan je nakon dosta tvrdog prvog poluvremena i nekoliko poluprilika pred golom Belorusa u nastavku "načeo" protivnika pogotkom Leandrea Tavambe u 48. minutu.

Zoran Tošić je izveo korner, na odbitak je natrčao vezista Danilo Pantić i odmah raspalio po lopti, a na putu do mreže je Tavamba petom skrenuo u gol.

Nekih 15-ak minuta nakon vodećeg gola crno-belih autogolom Miletića prednost je anulirana. Autogol kakav se retko viđa iz velike udaljenosti, može se čak reći da ga je Stojković ulepšao paradom.

Drugi gol za izabranike Miroslava Đukića postigao je Đerlek, posle akcije Radina i Uroševića.

Crno-beli su u prethodnih pet utakmica ostvarili po dve pobede (Ermis i Teplice) i dva poraza (Slovan i Liepaja) uz jedan nerešen rezultat.

Za nedelju dana, 15. februara, na stadionu u Humskoj, crno-beli dočekuju ekipu Viktorije Plzenj u okviru eliminacione faze Lige Evrope od 21.05.