MITROVIĆ NAPRAVIO HAOS: Dao golčinu, pa napao sudiju i dobio crveni karton (VIDEO)

19.03.2023

19:16

Ludnica na Old Trafordu.

Aleksandar Mitrović dobija crveni karton

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović bio je centralna figura meča četvrtfinala FA Kupa između Mančester junajteda i Fulama.

"Crveni đavoli" su se domogli polufinala, pošto su slavili posle preokreta sa 3:1.

Posle prvog poluvremena u kom nije bilo golova, Mitrović je u 50. minutu doveo "kotidžerse" u vođstvo sjajnim pogotkom iz drop kika.

Ipak, sve se preokrenulo nešto više od 20 minuta kasnije, kada je sudija Kris Kavana svirao penal za Junajted, a pritom je posle gledanja VAR-a pokazao crveni karton Vilijanu.

To je izrevoltiralo Mitrovića koji ga je napao, pa je i sam isključen.

Taj penal je zatim u 75. minutu realizovao Bruno Fernandeš, a samo dva minuta kasnije je Marsel Zabicer preokrenuo rezultat.

Tačku na meč je stavio Fernandeš pogotkom u šestom minutu sudijske nadoknade.