NOVI "ŠAMAR" ZA CRNO-BELE: Kolubara ŠOKIRALA bezidejni Partizan! (VIDEO)

08.03.2023

17:28

"Rudari" iz Lazarevca ostali neporaženi u Humskoj.

Još jedan kiks Partizana, još jedno veliko razočarenje za “grobare”. Naime, crno-beli su remizirali na svom stadionu protiv Kolubare u meču 25. kola Superlige Srbije rezultatom 1:1 (1:0).

Malo smo videli od tima iz Humske u prvom delu igre. Crno-beli su imali terensku inicjativu, ali velikih uzbuđenja skoro da nije bilo. Kvinsi Menig je u 4. minutu probao sa distance – Stanivuković je bio siguran. Samo 120 sekundi kasnije videli smo pogodak. Radovanović je lopta pogodila u ruku nakon centaršuta Meniga, sudija Srećković je opravdano pokazao na belu tačku. Sa 11 metara nepogrešiv je bio “snajper” Partizana Bibars Natho. Uprkos primljenom golu Kolubara je i dalje delovala bezopasno. “Rudari” nisu pravili problema defanzivcima domaće ekipe koja je u laganom ritmu privela uvodnih 45 minuta kraju.

Nastavak meča nije doneo ništa novo. Jalovi napadi crno-belih bili su potpuno neutralisani od strane defanzivaca Kolubare koji su za trud nagrađeni u 71. minutu. Rezervista Mrkić je pogodio nakon samo 120 sekundi u igri. Kočović je lepo centrirao, a pomenutom Mrkiću nije bilo teško da pogodi mrežu sa nekoliko metara. Do kraja utakmice nismo videlo ništa vredno pomena.

Partizan sitgao do 51. boda, i dalje se nalazi na drugoj poziciji, ali samo sa bodom više od Čukaričkog i dva od TSC-a. Kolubara je osma sa 30.

PARTIZAN - KOLUBARA 1:1 (1:0)

/Natho 7 - Mrkić 71/

Stadion: Stadio Partizana

Sudija: Srećković Marko

Partizan (4-2-3-1): Popović - Živković, Ilić, Vujačić, Urošević - Kolorado (od 81. Fejsa), Traore (od 46. Pantić) - Dijabate, Natho, Menig (od 75. Jović)- Pavlović.

Kolubara (3-5-2): Stanivuković - Radovanović, Milićević, Bakić, Koćović - Vanja Ilić, Simović (od 69. Mrkić), Zubairu (od 57. Sadiković), Ćosić (od 68. Vukušić) - Bagarić (od 57. Mols), Đuranović.

93. minut - Kraj utakmice! Partizan - Kolubara 1:1.

90. minut - Igraće se još tri minuta.

88. minut - Kolubara se opredelila na defanzivu, Lazarevčani žele da sačuvaju bod.

80. minut - Partizan je dodao gas, ali za sada nema pravih prilika.

71. minut - GOOOL! Rezervista Mrkić pogađa nakon samo dva minuta na terenu. Kočović je lepo centrirao, a pomenutom Mrkiću nije bilo teško da pogodi mrežu sa nekoliko metara - 1:1.

65. minut - Žuti karton za Simovića. Fudbaler Kolubare je u skoku udario Natha.

60. minut - Sada je svima jasno, gledamo veoma lošu utakmicu u Humskoj.

53. minut - Odličan kontranapad crno-belih. Pantić je pretrčao 20-tak metara, a zatim uposlio Natha koji je pucao pravo u Stanivukovića.

49. minut - Novi korner Partizana nije doneo uzuđenje pred golom gostiju.

46. minut - Pantić je zamenio Traorea koji je ostao u svlačionici.

II poluvreme

45. minut - Kraj prvog poluvremena. Partizan pogotkom Natha ima prednost od 1:0.

42. minut - Bližimo se kraju prvog dela igra, a uzbuđenja je sve manje.

34. minut - "Parni valjak" drži sve pod kontrolom i diktira tempo. Kolubara je bezopasna.

23. minut - Pavlović je bio u dobroj prilici, ali nekadašnji reprezentativac loše je zahvatio loptu sa 7 metara.

17. minut - Dobra akcija crno-belih nije krunisana pogotkom. Menig je posle dodavanja Natha šutirao pored gola.

12. minut - Đuranović je raspalio po lopti sa 20-tak metara. Lopta odlazi pored desne stative.

7. minut - Natho je nepogrešiv sa bele tačke. Partizan je stigao do vođstva - 1:0.

6. minut - Penal za Partizan! Menig je centrirao, a lopta je u ruku pogodila Radovanovića.

3. minut - Oličan udarac Meniga sa ivice kaznenog prostora, Đuranović rutinski interveniše.

2. minut - Nije bilo uzbuđenja nakon prvog kornera na meču koji je izveo Natho.