NAJOPASNIJI REZULTAT JE 2:0! Milan do 87. minuta imao dva gola prednosti, pa ostao bez pobede u derbiju (VIDEO)

08.01.2023

22:48

"Rosoneri" ostali bez pobede u samoj završnici.

Detalj sa ,eča Milan - Roma

Fudbaleri Milana su u derbiju 17. kola Serije A protiv Rome izgubili dva gola prednosti koja su imali do same završnice, pa je meč završen rezultatom 2:2.

"Rosoneri" su poveli na isteku pola sata meča preko Pjera Kalulua, a činilo se da je pobedu domaćeg tima je golom u 77. minutu potvrdio Tomazo Pobega.

Ipak, nadu "vučici" je vratio Rožer Ibanjez u 87. minutu, a San Siro je u potpunosi utišao Tami Ejbraham pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade.

Utakmicu na "Đuzepe Meaci" su sa klupa za rezerve ispratili Marko Lazetić sa jedne i Mile Svilar sa druge strane, dok je za goste poslednjih nešto manje od pola sata odigrao Nemanja Matić.

Branilac titule je tako propustio šansu da se vrati na drugo mesto na tabeli, već je ostao treći i ima sedam bodova manje od lidera Napolija.