HRVATI U NEVERICI: Veliki PROBLEM za Kockaste pred SP!

17.11.2022

20:34

Sjajna uvertira pred Katar.

Fudbaleri Maroka ubedljivo su pobedili Gruziju sa 3:0 u Ujedinjenim Arapskim Emiratima u poslednjem meču uoči Mundijala.

Afrička reprezentacija lagano je savladala rivala.

U 5. minutu Maroko je poveo pogotkom En Nazirija, da bismo u 29. minutu videli najleši momenat meča.

Vezista Čelsija Hakim Zijeh postigao je prelep pogodak sa preko pola terena, nakon što je uočio ga je golman Gruzije izašao daleko od gola.

Sofijan Bufal je u 72. minutu postavio konačnih 3:0.

Maroko će na Svetskom prvenstvu igrati u grupi F sa Belgijom, Kanadom i Hrvatskom.

Ovakva predstava Marokanac sigurno neće naići na oduševeljenje u komšiluku, koji će imati izuzetno težak zadatak u Kataru protiv Afrikanaca.