Goleada u Republici Srpskoj.

FK Partizan

Fudbaleri Partizana odigrali su prijateljski meč protiv Rudara iz Prijedora u čast 90 godina postojanja kluba iz Republike Srpske.

U Prijedoru je bio veiđen pravi spektakl, a mnogobrojni gledaoci mogli su da uživaju u sjajnoj fudbalskoj predstavi.

Rudar je savladao kombinovani tim Partizana rezultatom 4:2. Za crno-bele su uglavnom nastupali igrači iz kadetske i omladinske selekcije.

Domaćin je poveo u 30. minutu golom Aleksandra Demonjića, da bi Mirčetić pet minuta kasnije poravnao na 1:1.

U razmaku od 68. do 78. minuta Rudar postiže tri gola i rešava pitanje pobednika, strelci su bili Perić, Marmat i Delić.

Konačnih 4:2 postavio je Stefan Vidaković sa bele tačke u 81. minutu.

Na utakmici sa Partizanom karijeru je završio dugogodišnji fudbaler Rudara Goran Kotaran, koji je za tim iz Prijedora odigrao 303 utakmice.