BOLJE NE MOŽE: Piksi i Srbija u TRANSU, ovo je FANTASTIČNO!

22:47

Rapsodija.

Dragan Stojković Piksi

Srpski reprezentativci dominirali su ove večeri u Seriji A.

Luka Jović je meč protiv Salernitane započeo sa klupe, a na kraju je postigao pobedonosni gol za konačnih 2:1.

Luka Jović

Đakomo Bonaventura je u 15. minutu pogodio za 1:0, a nerešen rezultat gostima doneo je Bulaje Dija početkom drugog dela igre.

Luka je u igru ušao u 77. minutu zajedno sa Aleksom Terziće, a samo pet minuta kasnije postigao je gol vredan tri boda. Iskoristio je dodavanje Saponare i rutinski savladoa golmana Salernitane.

Sjajnu utakmicu odigrao je i Nemanja Radonjić, koji je rastužio Dejana Stankovića.

Nemanja Radonjić

Torino je bez ikakvih problema savladao Sampdoriju na svom terenu sa 2:0.

Upravo je vodeći pogodak postigao bivši fudbaler Crvene zvezde, da bi konačnih 2:0 postavio hrvat Vlašić.

Selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija mora da raduje ovaj golgeteski učinak srpskih reprezentivaca, pogotov imajući u vidu da je posle duže vremena mrežu pogodio i Dušan Tadić.

Nadamo se da će naši momci ovako efikasni biti u Kataru.

Da ne zaboravimo, Inter je posle preokreta ponizio Bolonju i slavio sa 6:1.