Juve potonuo na San Siru! Vlahović i Kostić nemoćni pred Milanom! (VIDEO)

08.10.2022

17:56

Fudbaleri Milana savladali na "San Siru" su u derbiju Italije ekipu Juventusa sa 2:0 u okviru devetog kola Serije A.

Vodeći gol za aktuelnog šampiona Italije postigao je Tomori u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Nije Juve ličio na sebe, kao uostalom i tokom većeg dela ove sezone, a u sivilo "Stare dame" utopili su se i srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić.

Kostić je igru napustio u 56. a Vlahović u 79. minutu meča na "San Siru".

Tačku na trijumf Milana postavio je predivnim golom Dijaz u 54. minutu. Sam je povukao loptu sa polovine terena i maestralno završio solo prodor. Prethodno, Vlahović je pogrešio u dodavanju nakon čega je Dijaz došao di lopte i kasnije, u nastavku akcije, postigao gol.

Milan je sada treći na tabeli Serije A sa 20 bodova, koliko imaju Atalanta i Napoli, uz utakmicu manje od "rosonera". Sa druge strane Juve je na mestu broj osam sa 13 bodova.