BLISTA OD SREĆE: Evo kako je ČUDESAN trijumf u Kelnu prokomentarisao Partizanov JUNAK!

06.10.2022

21:17

Imao je šta da kaže.

Fudbaleri Partizana savladali su Keln u meču 3. kola grupne faze Lige konferencija rezultatom 1:0.

Junak trijumfa bio je Svetozar Marković, koji je u 9. minutu postigao jedini gol na utakmici.

- Ovo je najvažniji gol u mojoj seniorskoj karijeri. Najvažnije je da smo pobedili! Oni jesu imali svoje šanse večeras, ali i mi smo imali. Nismo rešili meč na vreme. Nije lako igrati protiv Kelna. Iskreno nisam ni video da je produžio meč sedam minuta. Sreća, uspeli smo da se odbranimo - rekao je Marković.

Podsetimo, crno-beli su ovom pobedom stigli do petog boda u grupi i trenutno imaju isti broj poena kao i Nica, što je dovoljno za vrh tabele grupe D.

Partizan će narednog četvrtka u Beogradu ugostiti ekipu Kelna u meču koji bi mogao da reši dosta toga.