Šok završnica i pobeda Milana! (VIDEO)

01.10.2022

20:51

Fudbaleri Milana savladali su kao gosti Empoli rezultatom 3:1 u okviru osmog kola italijanske Serije A.

Rafael Leao

U veoma uzbudljivom meču videli smo sjajan pogodak Nedima Bajramija iz slobodnog udarca, ali i neverovatnu završnicu uz golove Balo-Turea i Leaa.

Činilo se da će to biti kraj Milanovih nadanja u pobedu, ali tako nije mislio Fode Balo-Ture koji je u četvrtom minutu nadoknade vremena ponovo doveo "rosonere" u vođstvo. Konačan rezultat postavio je Rafael Leao u sedmom minutu nadoknade vremena.

Milan je ovom pobedom osvojio 17. bod i nalazi se na trećoj poziciji italijanskog šampionata, dok je Empoli 14. sa sedam.