Smatrao sam da Vlahović ne treba da ŠUTIRA PENAL! Alegrijeva istina o tome zašto je Bonući izveo udarac sa bele tačke

12.09.2022

11:05

Juventus i Salernitana odigrali su 2:2 u šestom kolu Serije A, iako je domaćin na poluvremenu gubio 2:0.

Dušan Vlahović i Glejson Bremer

VAR skandal obeležio je utakmicu Juventusa i Salernitane u šestom kolu Serije A, a više o tome možete pročitati OVDE.

Ipak, mnoge je začudio momenat iz 93. minuta kada su bjako-neri dobili penal pri rezultatu 2:1 za goste jer je udarac sa bele tačke izveo kapiten i štoper Leonardo Bonući i promašio, ali je natrčao na odbitak i poravnao na 2:2.

Leonardo Bonući slavi gol

Do sada je to radio naš Dušan Vlahović, a Masimilijano Alegri, trener "stare dame" objasnio je svoju odluku.

- Tu odluku sam doneo jer je bio važan penal i u ovom slučaju je bolje da ga izvede Bonući - rekao je Alegri.

Dušan Vlahović (levo) na utakmici Juventusa i Salernitane

Reprezentativac Srbije ove sezone dao je četiri gola, tri iz prekida, dva iz slobodnog udarca i jedan iz penala.