Fešta u Kataloniji! Barsa i Siti brojali do 6! (VIDEO)

24.08.2022

22:04

Fudbaleri Barselone i Mančester sitija remizirali su rezultatom 3:3 u prijateljskoj utakmici.

Barsa i Siti odigrali su meč u humanitarne svrhe na stadionu "Kamp Nou".

U prvom poluvremenu bilo je 1:1, a viđene su dve velike greške golmana.

Do 64. minuta treneri su napravili devet izmena, a onda su ponovo krenuli da padaju golovi. Barsa je povela preko De Jonga u 67, da bi mladi Palmer izjednačio na 2:2 u 70. minutu.

Nastavilo je da se igra poprilično nošalantno sa dosta prilika, a onda je Memfis Depaj u 79. minutu ponovo doveo domaćina u prednost.

Delovalo je kao da će meč biti završen pobedom Barse, ali je nadoknada iznosila više od osam minuta, dok je u međuvremenu na nosilima iznesen mladi štoper engleskog tima Luk Mbete.

I taman kada je delovalo da je kraj... Penal. Iskoristio ga je Rijad Mahrez u 99. minutu za konačnih 3:3.