TOTENHEM POBEĐUJE I KAD NE BLISTA: Kejn srušio Vulvse!

13:34

Pevci na vrhu tabele.

Hari Kejn

Fudbaleri Totenhema nastavili su sa dobrim rezultatima na startu Premijer lige.

Sparsi su okviru 3. kola savladali Vulverhemptonu na velelepnom stadionu u Severnom Londonu rezultatom 1:0.

Ekipa Antonija Kontea posle tri odigrana kola ima sedam osvojenih bodova i trenutno je na čelu Premijer lige, dok su Vulvsi ostali na samo jednom bodu.

Gosti sa Molinjua su bili daleko bolji rival u prvom poluvremenu, uputili su čak deset udaraca ka golu Ljorisa, dok je Totenhem imao samo jedan i to preko Kejna u samoj završnici prvog dela igre.

Sparsi su zaigrali dosta bolje u nastavku. Odmah su krenuli sa stvaranjem prilika. Kejn je pogodio prečku, a potom je Son imao nekoliko dobrih šansi.

Pevci do vođstva stižu u 64. minutu. Son je izveo korner, Perišić je glavom loptu prebacio na drugu stativu, gde ju je Kejn sproveo u gol. Najbolji engleski napadač tako je stigao do 185. pogotka u Premijer ligi i 250. u dresu Sparsa.

Pokušao je Vulverhempton da stigne do izjednačenja, ali sem nekoliko opasnih udaraca iz daljine nije ozbiljnije pretio.

Rišarlison, koji je zamenio Sona, napravio je nekoliko dobrih poteza, a u 94. minutu je za malo bio neprecizan.

Na kraju pobeda Totenhema i nova tri boda.