LUDNICA: Loi Dioni procvetao nakon odlaska iz Zvezde, Komnen Andrić dao dva komada!

14.08.2022

15:23

Kakav dan u Francuskoj.

Napadač Crvene zvezde Loi Dioni

Srpski napadač Komnen Andrić blistao je u pobedi svog Klermona u gostima nad ekipom Remsa rezultatom 4:2.

Domaćin je posle prvog poluvremena vodio sa 2:0, ali je u nastavku "popio" četiri komada. Dva od ta četiri gola postigao je Andrić i tako otvorio svom timu put ka prvoj pobedi u novoj sezoni.

Bivši napadač Crvene zveze Loi Dioni, takođe, je bio veoma raspoložen. On je postigao gol u remiju njegovog Anžea na gostovanju Okseru, na kraju je bilo 2:2.

U preostalim mečevima Tuluz je sa 3:0 savladao Troa, dok su Ajačaio i Lens odigrali nerešeno 0:0.