VLAHOVIĆ ZAKUCAN ZA KLUPU: Srbin bez minuta u spektakularnom duelu sa Barselonom!

27.07.2022

06:23

Srbin propustio spektakl u Dalasu.

Srpski centarfor Dušan Vlahović

Fudbaleri Barselone i Juventusa odigrali su fantastičan prijateljski meč u noći između utorka i srede, a konačan rezultat bio je 2:2.

Srpski napadač Dušan Vlahović čitavu utakmicu proveo je na klupi za rezervne fudbalere.

Barselona je u dva navrata vodila golovima Usmana Dembelea u 34. i 40. minutu, ali se Stara dama oba puta vraćala preko Mojze Kena.

Ken je prvo izjednačio na 1:1 u 39. minutu, a potom je 51. poravnao na 2:2.

Katalonci su bili bolji rival, imali su dosta više prilika, ali je na golu blistao rezervni golman torinskog kluba Matija Perin, te je tako spasao Juventus poraza.

Juve će na turneji u Americi odigrati još jedan meč, 31. jula protiv Real Madrida, dok sezona u Seriji A počinje 15. avgusta.