Katastrofa u Staroj Pazovi: Ubedljiv poraz Srbije!

24.06.2022

20:46

Japanke pokazale kako se igra fudbal.

Detalj sa meča Srbija - Japan

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije doživela je ubedljiv poraz od Japana, koji je u prijateljskoj utakmici igranoj u Staroj Pazovi bio bolji sa čak 5:0.

Jedini gol u prvom poluvremenu je postigla Riko Ueki, koja je mrežu naše selekcije zatresla u 28. minutu.

Srbija se dobro držala tokom prvih sat vremena igre, ali je potop nastao u poslednjih pola sata. Prvo je Hikaru Naomoto u 62. minutu duplirala prednost gostujuće ekipe, a na 3:0 je u 76. povisila Hinata Mijazava.

Remina Čiba je u 81. minutu postigla četvrti gol za reprezentaciju Japana, a konačan rezultat je u 88. postavila Jui Narumija.