Mladi fudbaler prelomio, JOVELJIĆ NEĆE U RAD!

Republika.rs

Autor:

Sport

10.01.2018

19:51

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Dejan Joveljić sigurno je igrač na koga ozbiljno računaju u Crvenoj zvedi, ali je jasno da ovaj igrač još uvek nije stasao za prvi tim crveno-belih. Pominjalo se da bi mogao da ode na pozajmicu u neki od klubova Super lige, ali je Joveljić odbio da se pridruži Radu.

RepublikaFoto: Starsport
Joveljiću se traži klub za prolećni deo sezone

Joveljić je terorisao rivale u omladinskoj ligi ove sezone, davao i po nekoliko golova na meču, pa je vrlo jasno da je prerastao svoje vršnjake i da mu je za dalji napredak potreban fudbal na jačem nivou.

U timu Vladana Milojevića konkurencija u napadu je izuzetno jaka, stigao je Ben iz Olimpijakosa, tu su Pešić i, za sada Boaći, pa je pozajmica bila logično rešenje.

Kao najzreliji kandidat pojavio se Rad, ali od tog posla najverovatnije neće biti ništa. Mladi reprezentativac Srbije se neće preseliti na Banjicu, već je na čelnim ljudiama kluba da pronađu novo rešenje i mesto gde bi Dejan Joveljić imao dobru seniorsku minutažu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading