BRIDE OBRAZI: Obrukala se reprezentacija Srbije!

07.06.2022

17:23

Ponor "Orlića".

Orlići slave gol

Bruka za kraj kvalifikacija! Mlada reprezentacija Srbije jedva je izvukla remi na gostovanju Farskim Ostrvima, a konačan rezultat je bio 1:1.

Ekipa Gorana Stevanovića neće igrati na EP, a jedini plus je to što smo izborili treće mesto u grupi, što će nam doneti mesto u drugom šeširu u narednim kvalifikacijama.

Farani su poveli golom Nilsena u 55. minutu. Činilo se da će Srbija doživeti pravu blamažu, ali je Mitrović uspeo da spasi naš tim bruke, postigao je gol u 77. minutu.

Utakmica sa Farskim Ostrva bila oproštajna za nekolicinu igrača iz aktuelne generacije.