Loše vest za Srbiju stigle iz Skandinavije! (VIDEO)

05.06.2022

20:39

Fudbalska reprezentacija Norveške savladala je u gostima u okviru drugog kola Lige nacija selekciju Švedske sa 2:1.

Oba gola za Norvežane postigao je Erling Haland, prvi u 20. i drugi u 69. minutu meča. Jedini pogodak za domaći tim bio je delo elanga u dubokoj nadoknadi drugog poluvremena.

Norveška je tako uspela da nakon pobede nad Srbijom u Beogradu ostvari još jedan trijumf na strani i suvereno zasedne na prvo mesto grupe "4" u kojoj je smeštena još i selekcija Slovenije.

Srbija je u isto vreme, ali na Marakani, savladala Sloveniju sa 3:1 i sada zauzima drugo mesto na tabeli uz bolju gol razliku od Šveđana.