0

Danijel Staridž gotovo sigurno napušta Liverpul ove sezone. Pitanje je samo gde će nastaviti karijeru, a trenutno bira između dva kluba.

Tanjug/AP
Staridž želi da napusti Liverpul

Sautempton i Vest Hem žele da dovedu napadača Liverpula, prenose engleski mediji.

Jirgena Klopa ne računa na njega, Solanke je plan B kada ne igra Firmino, tako da je rastanak neminovan.

Njegova želja je da pokuša da se nametne Geretu Sautgejtu za Mundijal u Rusiji, a za to su mu potrebni minuti, u Vest Hemu ili Sautemptonu.

STANKOVIĆ NAMRŠTEN: Grmelo U SVLAČIONICI ZVEZDE - Dešavaju se gluposti!
0
UDARALI SU ME FLAŠOM, NAPALI ME: Nenad Lalatović iskren o Veljku Belivuku!
0

ŽILAVI LIVERPUL: Nada za Evropom još tinja, dva gola u mreži Sautemptona
0
TOTALNO NEOČEKIVANO: Oglasio se Liverpul, evo šta su Redsi poručili Junajtedu
0
PEREZ I SUPERLIGA PRETE ENGLEZIMA: Klubove iz Premijer lige čeka TUŽBA!
0
NASTAVLJA SE BURA U ENGLESKOJ: Henderson sazvao HITNI sastanak svih kapitena iz Premijer lige!
0
(VIDEO) EPSKI PREOKRET NA MARAKANI: Iz dva u jedan i 7+! Zvezda prespavala prvo poluvreme, pa u drugom UNAKAZILA Zlatibor
0

0
PARTIZAN OVO MORA DA ISKORISTI: Užasne vesti za Zvezdu pred finale Kupa
0
STANOJEVIĆ KRITIČAN: Čukarički je bio BOLJI i diktirao je ritam koji nismo mogli da pratimo

 - nedelja, 9. 5. 2021. u 21:00 0

Trener Partizana imao je zamerke uprkos pobedi.

PARTIZAN SLAVIO PROTIV ČUKE: Napadači zakazali na Brdu, DISKRETNI HEROJI doneli trijumf

 - nedelja, 9. 5. 2021. u 18:37 0

Partizan je savladao 2:0 Čukarički u utakmici 36. kola Superlige Srbije.

BOGDANOVIĆ ŠOKIRAO: Nikola Jokić mu nije MVP lige!
Košarka

 - nedelja, 9. 5. 2021. u 20:18 0

Nikola Jokić je na gotovo svim listama i anketama prvi kandidat za MVP-a NBA lige.

(VIDEO) TOTALNA LUDNICA U VELIKOM DERBIJU I ASISTENCIJA TADIĆA: Po dva autogola i crvena kartona, promašen penal i ponovo taj VAR

 - nedelja, 9. 5. 2021. u 18:40 0

Fudbaleri Ajaksa savladali su Fejenord u gostima rezultatom 3:0 u velikom derbiju holandskog fudbala.

ZA DLAKU IZBEGLA NATO BOMBU: Potresna ispovest Ane Ivanović