RAZBIJANJE NA SITNE KOMADE: Zvezda DEKLASIRALA Novi Pazar i ugovorila sastanak sa VEČITIM RIVALOM u finalu!

11.05.2022

18:30

Ubedljiva pobeda crveno-belih!

Igrači Crvene zvezde slave gol

U okviru polufinala Kupa Srbije, FK Crvena zvezda je dočekala ekipu Novog Pazara.

Goleada je otvorena golom Bena već u šestom minutu, a ubrzo je usledio gol Ohija u 12. minutu sa bele tačke. Golovi su se nastavili golom Pavkova u 15. minutu, pa opet Ohi u 20. minutu.

Poslednji gol u prvom poluvremenu postigao je Mirko Ivanić u 23. minutu.

Crvena zvezda je bila, takođe, ubedljiva. Nikola Stanković je postigao svoj prvi gol za crveno-bele i to sa bele tačke u 58. minutu. U strelce se upisao i Petar Stanić golom u 82. minutu, a konačnih 8:0 postavio je Stanković još jednim golom, u 89. minutu.

Crvena zvezda će se u finalu Kupa Srbije sastati sa Partizanom, 26. maja.

Utakmicu ste mogli pratiti na našem lajv blogu koji se nalazi ispod.

Crvena zvezda - Novi Pazar 8:0

Kraj utakmice!

89. minut - GOOOOOOOOOOL! Ponovo Nikola Stanković!

81. minut - GOOOOOOOOOL! Petar Stanić sa velike udaljenosti!

76. minut - Kanga pokušava direktno iz slobodnjaka, ali neprecizno.

73. minut - Trtovac na zemlji nakon kontakta sa Pavkovim. Ipak, sve je u redu.

62. minut - Čečarić pokušava sa velike udaljenosti, ali lopta ide daleko od gola.

58. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Nikola Stanković precizan sa 11 metara!

57. minut - Penal za Crvenu zvezdu! Pićini oboren u kaznenom prostoru!

50. minut - Mihailović šutira ka Borjanu, ali lopta odlazi preko gola.

Drugo poluvreme

Poluvreme!

37. minut - Lončar leži na zemlji nakon sudara sa Čečarićem. Nastavlja utakmicu bez problema.

25. minut - Prvi pokušaj gostiju, Čečarić šutira u spoljnu mrežu, ali je u ofsajdu.

23. minut - GOOOOOOOOOL! Mirko Ivanić sa ivice kaznenog prostora!

20. minut - GOOOOOOOOL! Ohi iskoristio grešku odbrane! 4:0!

18. minut - Žuti karton za Čečarića.

15. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! Milan Pavkov sa velike udaljenosti pravo u mrežu!

12. minut - GOOOOOOOOOL! Ohi precizan sa bele tačke!

11. minut - Penal za Zvezdu. Zimonjić igrao rukom u kaznenom prostoru!

10. minut - Ohi pokušava glavom, pored gola.

6. minut - GOOOOOOOOOOL! Ben sa lakoćom savladao Vujanca na asistenciju Pavkova.

4. minut - Pavkov pokušava, takođe glavom, ali direktno u golmana.

2. minut - Prva prilika za Crvenu zvezdu, Dragović je pokušao glavom na centaršut Kange, ali je lopta otišla preko gola.