08.05.2022

21:13

Luka razočarao.

Luka Jović

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su sa 1:0 gradskog rival Real i tako obezbedili plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Jedini gol postigao je u završnici prvog poluvremena Janik Karasko sa bele tačke.

Srpski napadač Luka Jović dobio je šansu od samog starta, ali je jedino uspeo da dobije žuti karton u prvom poluvremenu.

Anćeloti je bio nezadovoljan njegovom partijom, te ga je iz igre izveo u 61. minutu. To jasno znači da je Jovićeva karijera u Realu završena.

On je bio najgore ocenjeni igrač Madriđana i ovo mu je verovatno bio i poslednji meču u dresu španskog velikana.