EVERTON SE SPASIO: Ekipa Noriča dokazala zašto nije DOSTOJNA Premijer lige!

15:05

Rezultati 36. kola.

Lester i Everton

U okviru 36. kola engleske Premijer lige, ekipa Lestera je dočekala Everton, koji se grčevito bori za opstanak u ligi.

Gosti su uspeli da povedu već u šestrom minutu golom Mikolenka, ali su domaćini izjednačili u 11. kada je Daka zatresao mrežu.

Konačnih 1:2 postavio je Holgejt u 30. minutu i time obezbedio ključna tri boda za opstanak.

U ostalim utakmicama, Arsenal je savladao Lids rezultatom 2:1, a Nketija je bio dvostruki strelac za "Tobdžije". Gol za Lids postigao je Ljorente.

Vest Hem je, u gostima, demolirao Norič sa 0:4, a golove su postigli Antonio, Lancini, a Benrama se dvaput upisao kao strelac.

Večeras se sastaju Mančester siti i Njukasl od 17:30 časova.