BRUKA I SRAMOTA! Junajted pao na najniže grane, Brajton ih kao krpu otresao o pod! (VIDEO)

07.05.2022

18:46

Fudbaleri Brajtona ubedljivo su slavili protiv Mančester junajteda rezultatom 4:0 u meču 35. kola Premijer lige.

Sve je počelo golom Mojsesa Kaiseda koji na kraju ove sezone dobija veliku minutažu i ujedno prve minute od dolaska iz Kolumbije.

U nastavku meča domaćin je do nogu potukao Junajted i golovima Kukurele, Grosa i Trosara slavio sa ubedljivih 4:0!

Junajted je ovim porazom ugrozio nastup u Ligi Evrope naredne sezone, dok se od borbe za Ligu šampiona odavno oprostio. Trenutno imaju 58 bodova, odnosno šest više od Vest Hema koji ima dva meča manje.

Kada je Brajton u pitanju, oni su trenutno deveti sa 47 bodova na dva kola do kraja.