NOVI ZVEZDIN KORAK KA TITULI! Četa Dejana Stankovića arhivirala i Čuku, trofej šampiona se jasno vidi! (VIDEO)

27.04.2022

18:26

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u trećem kolu Superlige Srbije ekipu Čukaričkog sa 1:0.

Gol odluke postigao je El Fardu Ben u finišu prvog dela, a Zvezda je i pored toga imala još nekoliko dobrih prilika za gol. Čuka je sa druge strane bila bezopasna, sa tek po kojim udarcem iz daljine.

Na kraju, zaslužena pobeda Zvezde na Marakani! Crveno-beli sada imaju dva boda više od Partizana na četiri kola do kraja šampionata i blizu su odbrani trofeja u Superligi Srbije!

Crvena zvezda - Čukarički

1:0

/Ben 39/

TOK MEČA!

DRUGO POLUVREME:

KRAJ MEČA!

90. minut: Četiri minuta nadoknade vremena!

87. minut: Pokušao je Ohi glavom ovoga puta, ali nema promene rezultata.

80. minut: Ulazimo u samu završnicu meča!

76. minut: Velika šansa za Ohija! Sa dva metra je loptu poslao tik pored stative!

73. minut: Nakon šest minuta pauze, meč je nastavljen.

67. minut: Milan Borjan i njegov saigrač Strahinja Eraković sudarili su se u jednom vazdušnom duelu. Borjan je ostao da leži na travi.

64. minut: Bez promene rezultata, Zvezda suvereno čuva minimalnu prednost.

60. minut: Pokušava Čuka da dođe do kakve takve prilike za gol, ali sve se svodi na udarce iz daljine - i to neprecizne.

55. minut: Šansa za Ivanića! Mićović je spasao svoj tim - ostaje 1:0.

48. minut: Nova gužva u kaznenom prostoru Čuke, ali je udarac Kataija završio daleko preko gola.

KRAJ PRVOG DELA!

44. minut: Finiš prvog dela, Zvezda ima prednost i igru u svojim nogama.

39. minut: Gol, gol, goool! El Fardu Ben kupi odbitak i jakim udarcem cepa mrežu Mićovića!

37. minut: Bomba Stevanovića sa preko 20 metara, ali Borjan na vrhovima prstiju izbija loptu u korner.

35. minut: Završnica prvog dela, bez golova na Marakani.

30. minut: Kovač bije sa nekih 15 metara, ali lopta ide pored gola Crvene zvezde.

27. minut: Korner za Zvezdu, nakon kojeg Pavkov glavom pogađa stativu - ostaje 0:0.

23. minut: Slobodnjak koji je iskosa sa leve strane izveo Katai, ali lopta od živog zida odlazi u korner.

21. minut: Prva ozbiljnija situacija ispred gola Čuke! Gužva u kaznenom prostoru nakon kornera, ali Rodić nije uspeo da loptu smesti u mrežu.

19. minut: Savić je bio u dobroj prilici da udarcem ugrozi gol gostiju, putirao je očajno.

17. minut: Kiša je konačno prestala...

12. minut: Dobar kontranapad Čuke, ali je Kovač loše regovao u završnici akcije.

10. minut: Pritiska Zvezda, ali i dalje bez konkretne prilike.

7. minut: Kiša i dalje ne prestaje da pada, jak pljusak u Beogradu.

5. minut: Pokušao je Ivanić iz daljine, ali je izblokiran!

3. minut: Terenska inicijativa Zvezde od samog starta meča.