MEČ KAKAV SE NE PAMTI: Sklonili se rivalu da postigne gol, protivnik uzvratio NAMERNO promašenim penalom! (VIDEO)

25.04.2022

08:04

Meč za anale.

Fudbaleri Gazijantepa i Goztepea odigrali su nerešeno 1:1 u meču 34. kola turske Superlige.

Posle ne toliko zanimljivog meča, imali smo neverovatnu završnicu, kakva nije viđena u fudbalu.

Ekipa Goztepea povela je u 92. minutu posle jednog nesportskog poteza. Sudija je prekinuo igru i podbacio loptu, a gosti su to iskoristili da odmah upute udarac ka golu. Lopta je pogodila prečku, a onda ju je Adis Jahović poslao u mrežu za vođstvo gostiju.

Ovo je razgnevilo domaće fudbalere, a potom su igrači Goztepea, videvši šta su uradili, pustili rivala da postigne gol za izjednačenje.

Tu nije bio kraj neverovtnim situacijama na ovom meču. U 99. minutu glavni arbitar pokazao je na belu tačku, pa je Gazijantep imao šansu za trijumf.

Ipak, fudbaler domaće ekipe signalizirao je sudiji da faula nije bilo i penal nije trebalo da bude dosuđen. Usledio je fer potez, pa je Demir namerno promašio penal, pa je meč završen rezultatom 1:1.

Zaista nesvakidašnja završnica jednog fudbalskog meča, i to u ligi kakva je Superliga Turske.