PREMIJER LIGA IMA NOVOG LIDERA: Liverpul UBEDLJIV u najvećem engleskom derbiju! (VIDEO)

19.04.2022

20:55

Promena na vrhu.

Fudbaleri Liverpula slave gol protiv Mančester junajteda

Fudbaleri Liverpula savladali su Mančester junajted rezultatom 4:0, u odloženoj utakmici 30. kola Premijer lige.

Redsi su poveli posle samo pet minuta igre na "Enfildu", kada je Luis Dijaz načeo mrežu Davida De Hee, a dva minuta kasnije su navijači Liverpula odali počast preminulom sinu Kristijana Ronalda.

Mohamed Salah je u 22. minutu duplirao prednost domaćeg tima, a Sadio Mane je u 68. povisio na 3:0.

Na kraju, konačan rezultat je svojim drugim golom na meču postavio Salah pet minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Ovom pobedom je Liverpul zaseo na čelo tabele Premijer lige, pošto ima dva boda više od Mančester sitija. Međutim, Građani imaju i meč manje, pa će već u sredu kada dočekuju Brajton imati priliku da se vrate na vrh.