IGRALO SE DOK ATLETIKO NE DA GOL: Karasko u 100. minutu sa bele tačke doneo pobedu Jorgandžijama!

17.04.2022

16:35

Ludnica na Vandi.

Detalj sa utakmice Espanjola i Atletiko Madrida

Fudbaleri Atletiko Madrida teškom mukom savladali su Espanjol na svom stadionu rezultatom 2:1.

Jorgandžije su do tri boda stigle u poslednjim sekundama meča, a igrao se 100. minut.

Janik Karasko je izveo penal i doneo trijumf svom timu, nakon što je glavni sudija konsultovao VAR snimak. Samo pet minuta pre toga, Espanjol je tražio jedanaesterac, ali je glavni arbitar ostao nem.

Belgijanac je postigao i prvi gol za Atletiko u 52. minutu, dok je jedini strelac za ekipu iz Barselone bio Raul de Tomas.

Madriđani su poslednjih 20-ak minuta igrali sa igračem manje, jer je drugi žuti karton dobio Džefri Kondogbija.