KIŠA GOLOVA U SUBOTICI: Zvezdin igrač prelomio meč! Zakuvala se borba za opstanak!

17.04.2022

14:04

Zanimljivo će biti do samog kraja Superlige.

Detalj sa meča Novi Pazar - Spartak

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su u Subotici Spartak rezultatom 3:1, u prvom kolu plej-auta Superlige Srbije.

Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Filip Pavišić, koji je u 39. minutu zatresao mrežu domaćina.

Izjednačenje Spartaku je na isteku jednog sata igre sa bele tačke doneo Nemanja Nikolić.

Međutim, Ibrahim Mustafa je u 73. minutu ponovo doveo Pazarce u vođstvo, a šest minuta kasnije je Golubove dotukao Stefan Dimić.