EL ČOLO JE EL BLAMAŽA: Fenjeraš se POIGRAO sa Atletikom!

16:14

Madriđani u očajnoj formi.

Diego Simeone

U okviru 31. kola La lige, Majorka je dočekala Atletiko Madrid.

Ekipi Dijega Simeona stvari ni malo ne idu od ruke. Nakon što su poraženi od Mančester Sitija u Ligi Šampiona rezultatom 1:0, i žestoko iskritikovani zbog svog načina igre, sada su doživeli još jedan poraz i to od Majorke.

Prvo poluvreme je bilo bez golova, a u 68. minutu Madriđani su napravili veliku grešku u odbrani i gosti su izborili penal. Vedat Murići je bio precizan sa bele tačke.

Atletiko je ugrozio svoju borbu za Ligu Šampiona sledeće sezone. Sada su četvrti sa 67 bodova, dok je Majorka skupila važne poene u borbi za opstanak. Oni su na 17. poziciji sa 29 bodova, jedno mesto iznad zone ispadanja.