BRUNO RASTUŽIO MAKEDONCE: Fernandeš odveo Ronalda i Portugal u Katar, Ibrahimović u SUZAMA!

29.03.2022

20:36

Bez iznenađanje u finalu baraža.

Završen je san Severne Makedonije da može do Svetskog prvenstva.

Naši susedi su stigli u Porto na megdan Portugalu osokoljeni pobedom nad Italijom, ali su rutinski poraženi 2:0, pa će Kristijano Ronaldo i društvo u Katar.

Junak ekipe Fernanda Santoša bio je dvostruki strelac Bruno Fernandeš. On je postigao po gol u oba poluvremena.

Portugalci su napadali, ali nikako nisu mogli do gola. Ipak, u 32. minutu Ristovski pravi ogromnu grešku. Ronaldo je povukao loptu, asistirao do Bruna koji je preciznim udarcem savladao Stoleta Dimitrijevskog.

Sve je bilo gotovo u 65. minutu kada je vezista Mančester junajteda pogodio za 2:0. Ovog puta asistent je bio Diogo Žota.

Pored Portugala plasman na Mundijal u Kataru obezbedila je i reprezentacija Poljske. Oni su u Horzovu savladali Švedsku sa 2:0.

Levandovski i društvo slave vodeći gol

Oba gola viđena su u nastavku meča. Prvo je Levandovski pogodio sa bele tačke, a potom je Zjelinski postigao gol za 2:0. Time je sve bilo rešeno.

Ibrahimović je dobio šansu od 80. minuta, ali nije uspeo da pomogne svom timu da stigne do barem utešnog gola.