OSAM GOLOVA ZA 20 MINUTA: Odigran NAJLUĐI meč u istoriji fudbala! (VIDEO)

24.03.2022

11:51

Neverovatan meč odigran je u SAD.

Detalj sa meča El Paso Las Vegas

Svi ljubitelji fudbala su čuli za američku MLS ligu, ali mnogi ne znaju da u Americi postoji i USL Čempionšip, koji je drugi rang takmičenja.

Protekle noći je u okviru 2. kola USL-a odigrana jedna od naluđih utakmica u istoriji fudbala.

Naime, u Teksasu su se sastali domaći El Paso Lokomotiv i Las Vegas Lajtsi.

Posle prvih 45 minuta ništa nije ni slutilo na istorijski meč, pošto je rezultat bio 0:0. Ipak, ono što se dogodilo u drugom poluvremenu dugo će se prepričavati.

U razmaku od 53. do 73. minuta postignuto je neverovatnih osam pogodaka! Gosti iz Las Vegasa su od 53. do 56. minuta postigli tri ekspresna gola i poveli protiv favorizovanog domaćina sa 3:0. El Paso je u 59. smanjio na 3:1, ali je odmah u narednom minutu na semaforu stajalo 4:1 za ekipu iz Nevade.

Domaćin se nije predavao, pa je u 65. i 70. minutu postigao nova dva gola i stigao do 4:3. Neverovatna serija od osam golova zaključena je u 73. minutu novim pogotkom Las Vegasa za 5:3.

El Paso je u nadoknadi vremena postigao i četvrti gol, pa je konačan rezultat bio 5:4 za Lajtse.