TOBDŽIJE BAŠ ŽELE U LŠ: Hitac Sake dovoljan za tri GIGANTSKA boda!

19.03.2022

14:30

Važan trijumf Todbžija.

Fudbaleri Arsenala savladali su na nezgodnom gostovanju u Birmingemu ekipu Aston Vile rezultatom 1:0 u okviru 30. kola Premijer lige.

Tim Mikela Artete se ovim trijumfom učvrstio na poziciji četiri koja vodi u Ligu šampiona, dok je klub sa Vila Parka ostao na poziciji devet.

Arsenal je bio daleko bolji rival u prvom poluvremenu, a o tome dovoljno govori podatak da je ekipa Stivena Džerarda bila bez ijednog šuta u prvih 45 minuta.

Ključni trenutak meča dogodio se u 30. minutu kada je Saka postigao pobedonosni gol.

Aston Vila je u nastavku zaigrala malo bolje, i najbolju šansu propustila je preko Olija Votkinsa, koji je pogodio samo stativu.

Na kraju minimalnih 1:0 i ogromna tri boda za Arsenal u borbi za plasman u Ligu šampiona.