ČUDO NA GUDISONU: Everton u 99. minutu do pobede sa igračem manje!

17.03.2022

22:11

Everton je konačno uspeo da pobedi.

Fudbaleri Evertona posle nekoliko uzastopnih poraza savladali su Njukasl na Gudisonu sa 1:0.

Ovim trijumfom ekipa Frenka Lamparda barem malo se udaljila od mesta koje vodi u Čempionšip, dok su Svrake ponovo uvučene u borbu za opstanak.

Everton je stigao do velik tri boda, iako je ostao sa igračem manje kada je Alan u 83. minutu uz pomoć VAR tehnologije dobio crveni karton.

Utakmica je zbog toga što se jedan navijač zakačio za stativu bila produžena čak 14 minuta!

Everton je u devetom minutu nadoknade posle kontra napada i gola Ivobija stigao do trijumfa.