FEŠTA U MADRIDU! Goleada na meču Reala i Sosijedada! (VIDEO)

05.03.2022

22:00

Fudbaleri Real Madrida savladali su ekipu Real Sosijedada na svom terenu rezultatom 4:1 u 27. kolu LA Lige.

Luka Jović slavi gol u dresu Real Madrida

Nije dobro krenuo meč po njih, pošto je Ojarsabal doneo prednost gostima iz penala već u 10. minutu.

Real nije uspevao da odgovori Sosijedadu, sve do 40. minuta, kada je na scenu stupio Eduardo Kamavinga, koji je prelepim udarcem iz daljine "otvorio" rivala.

Minut kasnije gol je bio poništen Benzemi, ali je zato u 43. Luka Modrić postigao golčinu, levom nogom, sa ivice kaznenog prostora. Bilo je relativno mirno do 69. minuta, kada je Karimu Benzemi ponovo bio poništen gol.

Francuz se konačno u strelce upisao u 76. minutu, sigurno izvedenim penalom. Tačku na ovaj susret stavio je Marko Asensio u 79. minutu, posle dodavanja Karvahala.