FA KUP: Siti se mučio sa drugoligašem, Milivojević slavi!

01.03.2022

21:54

Odigrana su prva tri meča osmine finala FA Kupa.

Fudbaleri Mančester sitija opravdali su ulogu favorita, pošto su u gostima savladali Piterboro sa 2:0.

Dugo se šampion Engleske mučio sa poslednjeplasiranim timom Čempionšipa, pa je oba gola postigao u nastavku meča.

Strelci su bili Rijad Marez i Džek Kriliš u 60. i 67. minutu.

Kristal Palas je na svom stadionu bio bolji od Stouka sa 2:1.

Svi golovi viđeni su u nastavku. Kujate je doneo prednost domaćinu u 53. minutu, a samo pet minuta kasnije poravnao je Tajmon. Ipak, u poslednjih deset mintua Ridevald donosi pobedu Palasu i plasman u četvrtfinale.

Srpski fudbaler Luka Milivojević proveo je poslednjih 12 minuta na terenu u dresu domaćina.

Meč između Midlsbroa i Totenhema otišao je u produžetke, pošto je posle 90 minuta na Riversajdu bilo 0:0. Tamo je Džošua Koburn golom u 107. minutu šokirao pristalice Totenhema i osigrao domaćoj ekipi prolazak u četvrtfinale.