BUNDESLIGA! Leverkuzen ubedljiv, fešta Borusije!

26.02.2022

16:40

Nastavjeno je takmičenje u nemačkoj Bundseligi i ove subote,,,

Fudbaleri Bajer Leverkuzena ostvarili su važnu pobedu nad Arminijom Bilefeld rezultatom 3:0 u 24. kolu Bundeslige.

Borusija Menhengladbah je na neverovatan način uspela da preokrene rezultat i pobedi. Posle 33 minuta susreta Volfsburg je vodio sa 2:0, ali je mladi Tiram u 42. minutu pogodio i ulio nadu domaćem timu.

Bris Embolo je u 82. minutu, nakon dugog čekanja, zatresao mrežu Volfsburga i izjednačio na 2:2, ali to nije bilo sve što je popularni Gladbah imao da kaže, gol za veliki preokret i pobedu od 3:2 je postignut u 91. minutu, ali...

VAR se oglasio i Ginteru je gol poništen, pa se utakmica završila rezultatom 2:2.