PEVCI ISKALILI BES NA ELAND ROUDU: Totenhem SMOŽDIO očajni Lids!

26.02.2022

14:25

Fudbaleri Totenhema vratili su se na pobednički kolosek.

Igrači Totenhema

Totenhem je posle šokantnog poraza u Barnliju savladao Lids na Eland Roudu sa ogromnih 4:0 u okviru 27. kola Premijer lige.

Sparsi su ovim trijumfom skočili na sedmo mestu i ostali su u trci za plasman u Ligu šampiona, sa druge strane očajni Lids je doživeo četvrti poraz u nizu i neočekivano ga čeka borba za opstanak.

Totenhem je meč rešio već posle 27. minut. Doerti je posle sjajne akcije gostiju i asistencije Sesenjona u 10. minutu pogodio za 1:0.

Samo pet minuta kasnije lepa minijatura i pogodak sve boljeg Dejana Kuluševskog. I onda 27. minut magična asistencija Hejbjerga i još bolja završnica Kejna za velikih 3:0.

Imao je Lids nekoliko prilika u prvom delu, ali nije mogao do gola.

U nastavku je opao ritam, domaćin je propustio nekoliko šansi, baš kao i Pevci. Konačnih 4:0 postavio je Son posle fenomenalnog dodavanja Kejna u 85. minutu.

Lids je mogao do počasnog pogotka, ali je Rafinjin udarac iz slobodnjaka završio na stativi.