(VIDEO) GRADSKI DERBI PRIPAO "ROSONERIMA": Kutrone odveo Milan u polufinale Kupa Italije

27.12.2017

22:22

Fudbaleri Milana plasirali su se u polufinale Kupa Italije.

Kutrone slavi sa saigračima

Milan je posle produžetaka pobedio ekipu Intera 1:0 u četvrtfinalu nacionalnog Kupa. Jedini strelac na meču bio je Patrik Kutrone u 104. minutu.

Milan će u polufinalu Kupa Italije igrati protiv Lacija.

Inter je bio bolji rival u prvom poluvremenu, a ovom timu je u 23. minutu poništen gol. Ivan Perišić je postigao gol posle kornera koji je izveo Kandreva. Sudija Guida je prvo priznao gol, a onda je posle pregledanja snimka poništio pogodak, jer je Ranokija bio u ofsajdu.

Milan je najbliži bio gol kada je Bonaventura promašio prazan gol sa svega pet metara.

Pošto u 90. minuta nije bilo golova, ušlo se u produžetke, a Kutrone je doneo radost svom timu i navijačima Milana.