PREMIJER LIGA! Fred ugasio Lids i doneo Đavolima pobedu! (VIDEO)

20.02.2022

16:05

Fudbaleri Mančester junajteda ostvarili su veliku pobedu na gostovanju Lidsu u "Derbiju ruža" 4:2 u meču koji je odigran po jakoj kiši i s pravom stekao zvanje derbija 26. kola Premijer lige.

Činilo se da će Crveni đavoli rutinski doći do trijumfa, pošto su na poluvremenu imali 0:2 golovima Harija Megvajera u 34. i Bruna Fernandeša u petom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

pak, u nastavku je Lids za samo 60 sekundi uspeo da postigne dva gola preko Rodriga u 53. i Rafinje u 54. minutu, i da učini meč dramatičnim.

Pao je navijačima Junajteda kamen sa srca kada je Fred pogodio u 74. minutu za 2:3, na asistenciju Džejdona Sančoa. Sve dileme oko pobednika otklonio je Bruno Fernandeš, koji je u 89. minutu "spakovao" pogodak Elangi, pa se mreža Jorkširaca zatresla i četvrti put.