ZA NEVERICU: Odavno su prežaljeni, a odnose bodove iz MADRIDA! Sada je i LIGA ŠAMPIONA upitna!

16.02.2022

21:05

U okviru 21. kola španske LaLige, ekipa madridskog Atletika dočekala je poslednjeplasiranu ekipu Levantea.

Na opšte iznenađenje, tim koji je već prežaljen, odneo je bodove iz Madrida slavivši rezultatom 1:0.

Izabranici Dijega Simeonea delovali su neprepoznatljivo na terenu. Zbog toga nikoga koje pratio ovaj susret ne može iznenaditi pogodak Melera u 54. minutu susreta.

Četiri minuta kasnije, Kondogbija je iznudio jedanaesterac, ali su sudije posle VAR konsultacija poništile tu odluku.

Dijego Simeone

Atletiko nije mogao do izjednačenja ni nakon sedam minuta sudijske nadoknade, pošto je Korea u 97. minutu zatresao mrežu Levantea, ali je zbog prekršaja taj gol poništen.

Kako trenutno stvari stoje, ekipa Atletika će teško u aktuelnoj sezoni izboriti plasman u Ligu šampiona, što se u eri Dijega Simeonea samo jednom dogodilo u 11 godina.