ČUDA SE DOGAĐAJU: Junajted pobedio, Ronaldo PREKINUO post!

15.02.2022

22:19

Fudbaleri Mančester junajteda konačno su stigli do pobede.

Mančester junajted je na svom terenu savladao Brajton sa 2:0 u okviru zaostalog 18. kola Premijer lige.

Ekipa Ralfa Rangnika ponovo nije blistala, ali je stigla do važna tri boda.

Posle prvog poluvremena bilo je 0:0, a domaćin je u nastavku postigao dva gola, a strelci su bili Portugalci.

Prvo je Ronaldo u 51. iskoristio grešku igrača Brajtona i preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio za 1:0. On je tako prekinuo svoj post koji je trajao oko 600 minuta.

Nedugo zatim gosti sa mora su ostali sa igračem manje, Dank je dobio crveni karton i to nakon što se sudija konsultovao sa VAR tehnologijom.

Junajted je imao nekoliko šansi, a Brajton jednu prečku. Ipak, sve dileme u poslednjim sekundama meča rešava Bruno Fernandeš rutinskom solo-akcijom koja trajala dobranih 50-ak metara.