NE ZNAJU GDE UDARAJU: Junajted NIKOGA ne može da pobedi!

12.02.2022

14:43

Fudbaleri Mančester junajteda nastavili su sa katastrofalnim rezultatima.

Kristijano Ronaldo

Mančester junajted je na svom terenu odigrano samo 1:1 sa Sautemptonom u prvom meču u okviru 25. kola Premijer lige.

Crveni đavoli su sada peti sa 40 osvojenih bodova, dok su Sveci na poziciji 10 sa 11 bodova manje od današnjeg rivala.

Junajted je poveo golom Džejdona Sanča u 21. minutu. Doskorašnjem fudbaleru Borusije Dortmund sjajno je asistirao Markus Rašford.

Sančo je kasnije odlučio da u kontri 3 na 1 pokuša solo da reši akciju i nije uspeo, ali je postigao gol u 21. minutu posle dobre akcije i asistencije Rašforda. Zatresao je mrežu sa nekoliko metara.

Do kraja prvog poluvremena je Sautempton imao dve dobre prilike, a posebno se istakao De Hea u 43. minutu, kada je odbranio udarac Armstronga.

Na startu drugog poluvremena Mančester odmah prima gol.

Luk Šo je ispao po levoj strani, nije uspeo danapravi ofsajd zamku, lopta stiže do Čea Adamsa koji preciznim udarcem od stativu šalje loptu u mrežu za 1:1.

Gosti su imali još nekoliko opasnih napada, dok Junajted nikako nije mogao da se sastavi.

Ipak, domaćin je mogao i do pobede, ali je Megvajer u 93. minutu promašio veliku šansu, tačnije fantastično mu je udarac odbranio Frejzer Forster.