DOMINACIJA KAPITENA: Dušan Tadić se ŠALI sa rivalima, EVROGOL i dve asistencije! (VIDEO)

09.02.2022

21:01

Fudbaleri Ajaksa ubedljivom pobedom plasirali su se u polufinale Kupa Holandije.

Ajaks je na svom terenu deklasirao Vitese sa 5:0, a ponovo je dominirao Dušan Tadić.

U borbi za finale Amsterdamerse čeka veliki rival, PSV iz Ajndhovena.

Kapiten reprezentacije Srbije pružio je fantastičnu partiju, upisao je dve asistencije i postigao prelep gol.

Tadić je u 17. minutu asistirao Entoniju, koji je pogodio za vođstvo domaćina. Prednost je duplirao Ale u 30. minutu, da bi novi gol postigao u 46. minutu, odmah na startu drugog poluvremena. Kapiten reprezentacije Srbije je u 51. minutu postigao prelep gol iz slobodnog udarca.

Tačku na meč, Ajaks je stavio u 62. minutu. Entoni je postigao drugi gol, a Tadić upisao drugu asistenciju na meču.