KEJN: Daleko je, ali sanjam

Republika.rs

Autor:

Sport

26.12.2017

12:44

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Hari Kejn izjavio je da bi ispunio san ukoliko bi prestigao rekord legendarnog Alana Širera od 260 golova u Premijer ligi.

RepublikaFoto: Tanjug/AP
Hari Kejn

Kejn je već stigao jedno Širerovo dostignuće iz 1995, po broju pogodaka u kalendarskoj godini i brojku 36, a danas protiv Sautemptona ima priliku i da postavi rekord, odnosno pomeri se sa 93 gola u engleskom prvenstvu.

- Naravno da sanjam da postanem najbolji strelac ikada, ali bi bilo glupo da gledam toliko daleko i mislim o tome. Dug je put do Širera, ali u fudbalu je sve moguće - rekao je Kejn, a preneo Skaj Sport.

Kejn ima tek 24 godine i vreme pred sobom, što smatra da mu je veliki adut u trci za Širerom.

- Nadam se da ću ostati zdrav, spreman i videćemo šta će se desiti. Ako stignem do 200. gola onda ću razmišljati o tom dostignuću. Sada sam fokusiran samo na utakmicu po utakmicu. Imao sam sjajnu 2017. godinu i nadam se da će sledeća biti još bolja - dodao je odlični engleski napadač.

Kejn za prvi tim londonskog kluba debitovao 2011. godine, a igrao je i na pozajmicama u Lejton Orijentu, Milvolu, Noriču i Lesteru.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading