OBRUKAO SE: Dušan Tadić u CENTRU PAŽNJE, od njega na ovo nismo NAVIKLI!

06.02.2022

18:14

Fudbaleri Ajaksa nastavili su svoj put ka novoj šampionskoj tituli u Erediviziji.

Dušan Tadić

Ajaks je na svom terenu u okviru 21. kolu holandskog šampionata savladao Herakles sa 3:0.

Kopljanici su poveli golom Klasena u 22. minutu, a sa rezultatom 1:0 se otišlo na odmor.

Drugo poluvreme donelo je dosta više uzbuđenja.

Dušan Tadić je u 55. minutu asistirao Aleu za 2:0, a na 3:0 nedugo zatim povisio je rezervista Tejlor.

Kapiten reprezentacije Srbije mogao je i sam da se upiše u listu strelaca, ali je loše izveo penal, te mu ga je golman Herklesa rutinski odbranio udarac u 88. minutu.

U nadoknadi vremena Tadić je ponovo bio blizu gola, ali je iz sjajne pozicije promašio sve i propisno se obrukao.