KATASTROFA: Užas za Aleksandra Mitrovića!

05.02.2022

17:06

Fudbaleri Fulama dominiraju u Čempionšipu, ali im to nije pomoglo u duelu sa Mančester sitijem.

Aleksandar Mitrović

Mančester siti je na Etihadu ubedljivo savladao Fulam rezultatom 4:1 u okviru 1/16 finala FA Kupa.

Gosti iz Londona poveli su već u 4. minutu golom Karvalja, ali to je samo razljutilo šampiona Engleske.

Građani su do 15. minuta preokrenuli golovima Gundogana i Stounsa, a sa rezultatom 2:1 se otišlo na poluvreme.

U nastavku je Rijad Marez sa dva gola potvrdio trijumf Sitija. Srpski napadač Aleksandar Mitrović odigrao je 75 minuta u timu sa Krejven kotidža.