PARTIZANE, OBRATI PAŽNJU: Šok PRED EVROPSKO proleće!

26.01.2022

17:00

Fudbaleri Sparte iz Praga trenutno se nalaze na pripremama u Marbelji, a tamo su odigrali prijateljski meč protiv Lokomotive iz Moskve.

Slavlje fudbalera Partizana

Sparta, rival Partizana u 1/16 finala Lige konferencija, izgubila je posle goleade od Lokomotive rezultatom 3:2.

Ovo je prvi poraz praškog velikana na pripremama, a prethodno su savladali Hrudim sa 5:0 i Rostov sa 2:0.

Meč je veoma loše krenuo za Spartu, pošto je Hancko u 8. minutu promašio penal. Moskovaljani su to kaznili golovima Kuhte u 13. i 29. minutu, pa je Lokomotiva na odmoru vodila sa 2:0.

U nastavku meča češki gigant je bolje zaigrao, pa je preko Krejčija i Cvancare stigla do 2:2. Činilo se da će ostati nerešeno do samog kraja, ali je ruski tim, ipak, stigao do pobede golom Kerka u 86. minutu.

Praški klub je, prema kladionicama, bio veliki favorit u ovom duelu, pa je ovaj rezultat pomalo i šokantan.

Podsetimo, prvi duel Sparte i Partizana na programu je 17. februara i odigraće se u Pragu.